1. Видалення бур’янів з дільниці.
  Перший підготовчий етап перед початком створення газону. Дуже важливо обробити гербіцидами і видалити всі бур’яни, які є на території. Можливо видалення бур’янів і без застосування гербіцидів.
 2. Культивація (орання) земельної ділянки за допомогою мотоблока.
  Іноді необхідно в разі занедбаності земельної ділянки і неможливості здійснити підготовчі грунтові роботи вручну. Культивація мотоблоком допомагає розпушити і розбити утоптаний грунт.
 3. Підготовка грунту. Грунтові роботи і просіювання верхнього шару чорнозему.
  Основний підготовчий етап перед початком створення газону. Цей етап роботи досить трудомісткий і займає 30-50% всього часу в процесі створення газону.
 4. Попереднє укочування грунту перед посівом газонної трави.
  Важливо для ущільнення свіжого, розпушеного грунту. Основна мета цього єтапу – утрамбувати грунт, щоб він не просідав надалі.
 5. Посів газонної трави.
  Найважливіший і найбільш відповідальний етап. Найчастіше посадка здійснюється вручну тому, що техніку можна залучати тільки на великих промислових ділянках.
 6. Внесення стартових добрив для газону.
  Стартові добрива дуже добре прискорюють проростання газонної трави.
 7. Укочування грунту спеціальним катком після посіву газонної трави.
  Цей процес допомагає притиснути все насіння щільно до грунту, що збільшує відсоток сходження насіння газонної трави.
 8. Просипка шаром грунту поверх посіяного насіння газонної трави. Це додатковий етап після укочування грунту. Основне завдання – додатково збільшити відсоток проростання насіння газонної трави, що залишилося зверху грунту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *